Читаєте зараз
Геймери купують целюліт у віртуальній реальності заради реалізму

Геймери купують целюліт у віртуальній реальності заради реалізму

Сергій Сурепін

Поки в реальному світі процвітає пластична хірургія й косметичні операції, у віртуальний світ прийшов зворотний тренд: користувачі гри Second Life готові платити за целюліт і розтяжки на шкірі для своїх персонажів, щоби зробити їх більш реалістичними, повідомляє Motherboard.

Тиждень тому фанатка Second Life Іззі Баттон виставила на продаж у грі незвичайний товар: вона запропонувала користувачам зробити своїх персонажів менш ідеальними, додавши їм реалістичних рис – розтяжки на шкірі, целюліт і вени на грудях. Несподівано для самої авторки, її моделі з недосконалою шкірою стали неймовірно популярними.

У віртуальному світі знайшлося безліч користувачів, яким їхні ідеальні аватари здавалися надто нереалістичними і «пластмасовими». Вони були готові платити за невеликі модифікації для своїх персонажів, які в реальності багато людей сприймають як недоліки, і від яких намагаються позбутися.

Іззі Баттон зізналася, що вона й сама не очікувала, що її задум матиме такий попит. У перший же день вона заробила на розтяжках і целюліті куди більше, ніж розраховувала заробити за довгий час. І її здивування зрозуміле: ніхто не очікував появи такого тренду в грі, у якій більшість стандартних персонажів – віртуальні молоді дівчата і юнаки з ідеальними тілами і шкірою.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій