Читаєте зараз
В Австрії хочуть заборонити хіджаби в дитячих садочках

В Австрії хочуть заборонити хіджаби в дитячих садочках

Сергій Сурепін

Віце-канцлер Австрії, міністр у справах державної служби та спорту Хайнц-Крістіан Штрахе запропонував заборонити хіджаби в дитячих садочках і початкових школах. Про це повідомила газета Kronen Zeitung.

«Я виступаю за введення заборони носіння хіджабу в дитячих садах і початкових школах на федеральному рівні», — заявив Штрахе в інтерв’ю газеті. Він впевнений, що дана міра дозволить дівчаткам до 10 років життя відчувати захист держави, вільно розвиватися і буде сприяти їх нормальної інтеграції в суспільство.

За словами Штрахе, заборона хіджабів у сфері початкової освіти стане додатковим гарантом кращої інтеграції представників інших конфесій в австрійське суспільство. Він додав, що необхідно починати застосовувати превентивні заходи з самого юного покоління, інакше в неповнолітньому віці буде надто пізно.

Нагадаємо, в Австрії з 1 жовтня 2017 року діє «заборона на паранджу» – федеральний закон про заборону приховування обличчя в громадських місцях. Він стосується в першу чергу носіїв паранджі, бурки і нікаба, а також поширюється на людей, хто ховає обличчя в громадських місцях або на транспорті. Порушення постанови тягне за собою грошовий штраф в розмірі — 150 євро, відмова від його виконання — затримання і супроводження в поліцейську дільницю для роз’яснювальної бесіди.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій