Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня - Заборона
Читаєте зараз
Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня

Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com Коротко про головне, що відбувалось у світі:

Американський репер Каньє Вест заліз на стіл і з матом попросив залишити Ілона Маска в спокої. Це сталося в Коледжі творчих досліджень (Детройт). Слова Веста мають стосунок до недавніх подій навколо Ілона Маска. Зокрема, Федеральна комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила мільярдера в шахрайстві і введенні інвесторів в оману.

Британський ведучий Джеремі Кларксон знімає в Грузії епізод свого нового шоу The Grand Tour про Йосипа Сталіна. Він встановив гіпсову голову Сталіна на своєму автомобілі Bentley. Автори шоу відвідали Будинок-музей Сталіна в Горі.

fq9d7w - Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня - Заборона

Нідерландська художниця Маргрит ван Брифорт, авторка відомої скульптури Почекуна, створила нову істоту. Фотографії твору мистецтва вона також опублікувала у своєму Instagram і попросила підписників придумати назву скульптурі. На знімках зображено істоту з чорними сумними очима та величезним тілом у зморшках тілесного кольору.

8935fbc5b77ec1f0386b077d27d1afd4 - Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня - Заборона
7d004930769140c077f9193d917c870f - Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня - Заборона

Аспірант університету в Гайдарабаді (Індія) Фарук Алі Хан опублікував у трьох наукових журналах статтю під назвою «Новітні способи боротьби з міжгалактичними паразитами та їхня передаваність у Зігіріонській симуляції». Стаття складається з відсилань до серіалу «Рік і Морті», який вийшов на каналі Adult Swim у 2013 році.

065102018 news 1 2 - Грузією їздить Bentley з головою Сталіна: ШЗХ тижня - Заборона

Захисник «Клівленда» Джей Ар Сміт опинився під пильною увагою Національної баскетбольної асоціації. Лізі не сподобалося татуювання гравця з назвою бренду одягу Supreme. Тепер Сміту загрожують грошові штрафи. Вимога ліги зумовлена дрес-кодом, який був введений у 2005 році. Відповідно до одного з пунктів документа, гравцям забороняється наносити на тіло рекламні, комерційні та благодійні емблеми, а також логотипи або інші зображення.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#Work #SupremeTeam

Публикация от JR Smith (@teamswish)

Нагору