Читаєте зараз
Хто сказав, що армія РФ не вмиється кров’ю? Військовий інструктор пояснив, як ЗСУ зупинять проксі

Хто сказав, що армія РФ не вмиється кров’ю? Військовий інструктор пояснив, як ЗСУ зупинять проксі

Markiian Oliiarnyk
прапор України
  • Якщо РФ визнає «ЛДНР», терористи можуть спробувати просунутися за межі окупованих територій.
  • Допомагатиме їм, звісно ж, російська армія, якій, втім, легко не буде.
  • Постачання зброї від західних партнерів України триватимуть.

Збройні сили України можуть зупинити просування проксі, наприклад, на луганському напрямку. Є армія, є люди, є тямущі командири, є зброя та є мотивація. Тому не можна свідомо ховати Україну та її війська.

Про це у коментарі Забороні заявив офіцер армії оборони Ізраїлю, військовий інструктор та аналітик Ігаль Левін.


Мінськ-3 та зброя для ЗСУ

Якщо Росія визнає «ЛДНР», колаборанти за підтримки російських військових можуть піти на розширення окупованих територій. У РФ, на думку Левіна, оголосять про тріумф російського духу та зброї і «посадять Зеленського підписати який-небудь “Мінськ-3”».

«Часто в прогнозах розмірковують так, ніби те, що ЗС РФ поб’ють ЗСУ — це точно на 100%, і що немає варіантів, що військові РФ вмиються кров’ю. Я ж нагадаю, що у нас є армія, є люди, є тямущі командири, є зброя та є мотивація. Є багато людей, які готові битися за свою землю», — переконаний аналітик.

Він вважає, що постачання зброї в Україну від західних союзників продовжуватиметься: це будуть ті самі легкі системи, що й зараз — гранатомети, ПТРК, ПЗРК, кулемети, снаряди, патрони. Складні системи українська армія не отримує з однієї причини — щоб користуватися цими системами треба довго та комплексно навчатись, розбудовувати інфраструктуру.

Читати більше новин в Telegram

«Вочевидь, усе це не зрівнює ЗСУ та ЗС РФ, але дуже сильно ускладнює ЗС РФ життя у разі операції. Це не буде для них легка прогулянка. Я ж нагадаю, що в України є армія, є люди, є тямущі командири, є зброя та є мотивація. Тому не можна свідомо ховати Україну та її війська», — резюмує Ігаль Левін.

Раніше Заборона розповідала про ухвалений Верховною Радою України закон про військових злочинців. Він дозволяє розслідувати військові злочини у загальноприйнятому значенні цього слова: без терміну давності та можливості уникнути покарання або вийти з достроковим. Щоправда, закон не набув чинності, оскільки не підписаний президентом Зеленським.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій