'
Читаєте зараз
Губернатор Савченко стверджує, що Конан-варвар жив у Миколаївській області

Губернатор Савченко стверджує, що Конан-варвар жив у Миколаївській області

Сергій Сурепін

15 серпня голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко побажав археологам знайти міфічне Золоте Руно й артефакти часів Конана-варвара. Головне, що потрібно знати: Конан-варвар – вигаданий персонаж.

Що сталося

Свою заяву Савченко зробив під час представлення археологами в місцевому музеї давньогрецької ритуальної посудини, яку підняли з дна акваторії Кінбурнської коси: «Ця знахідка свідчить про те, що, може, Миколаїв ще раз доведе, що це історичне місто. І взагалі те, що відбувалося в нас, це не просто з тих часів, коли був і Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеггер, з нашим Диким Садом, а ще й багато-багато того, що ми можемо показати світові. Сподіваюся, що наступна знахідка, може, буде якимось таким склепом, у якому було Золоте Руно, а може, щось інше».

Реакція соцмереж

Користувачів насмішило те, що Савченко згадав вигаданих персонажів і міфічні артефакти.

Читати більше новин в Telegram

Хто такий Конан-варвар

Конан – вигаданий воїн-варвар, придуманий американським письменником Робертом Ірвіном Говардом. Перша поява Конана в літературі датується 1932 роком. У 1982 році на екрани вийшов фільм «Конан-варвар», де роль головного героя виконав Арнольд Шварцнеггер – саме ця картина принесла йому світову популярність.

У своїх творах Говард вказує Конана як вихідця з Кімерії – вигаданої країни, населеної могутніми варварами. Також кімерійцями називають кочові індоєвропейські племена, що населяли південь сучасної України до середини першого тисячоліття до нашої ери.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій