Читаєте зараз
Ілон Маск спростував чутки щодо впливу контракту з Hertz на вартість акцій Tesla

Ілон Маск спростував чутки щодо впливу контракту з Hertz на вартість акцій Tesla

Markiian Oliiarnyk
  • Компанія Hertz, яка займається прокатом авто, заявляла про купівлю 100 тисяч автомобілів Tesla.
  • Після заяви автопрокатників, капіталізація акцій компанії Ілона Маска перевищила $1 трлн.
  • Водночас сам Маск заявив, що ріст акцій не пов’язаний із заявою компанії Hertz.

Автопрокатна компанія Hertz Rent a Car оголосила про закупівлю електрокарів Tesla з метою електрифікації автопарку. Однак, за словами Ілона Маска, засновника Tesla Inc., станом на 2 листопада 2021 року контракт ще не підписано.

Заборона розповідає про домовленості продажу електромобілів між двома світовими компаніями.


Електрокари Tesla в автопарку Hertz

Автопрокатна компанія Hertz Rent a Car, яка має близько 7000 пунктів прокату у всьому світі (в Україні пункти розташовані у Києві та Львові), заявила про купівлю автомобілів Tesla задля електрифікації автопарку.

«У понеділок [1 листопада 2021 року] компанія оголосила про свою найбільшу інвестицію, щоб запропонувати найбільший парк прокату електромобілів у Північній Америці та один з найбільших у світі. Зокрема йдеться про перше замовлення 100 тисяч автомобілів Tesla до кінця 2022 року та нову інфраструктуру зарядки електрокарів у глобальних операціях Hertz», — йдеться в офіційній заяві Hertz.

Компанія з прокату авто уточнила, що до 2023 року планує надати 50 тисяч електричних транспортних засобів виключно для водіїв таксі-сервісу Uber. «У разі успіху програма може розширитися до 150 тисяч електрокарів Tesla протягом наступних трьох років», — зазначають у Hertz. 

Читати більше новин в Telegram

Після заяви Hertz про купівлю електромобілів, акції Tesla Inc. за день зросли на 13%, і вперше ринкова капіталізація компанії перевищила $1 трлн.

Підписання контракту між Hertz і Tesla

Однак, як виявляється, договір про продаж автомобілів між Tesla і Hertz ще не підписано. Про це засновник Tesla Inc. Ілон Маск повідомив у Twitter, відповівши на пост від Tesla Silicon Valley Club.

Tesla Silicon Valley Club розмістила пост із графіком росту акцій компанії Tesla і підписом «Тесла запалює! Дякуємо, Ілон Маск».

Графік росту вартості акцій компанії Tesla на 1 листопада 2021 року. Пост користувача @teslaownersSV у Twitter

У відповідь Ілон Маск написав: «Будь ласка! Але якщо ви це пов’язуєте із Hertz, я хотів би підкреслити, що жодного контракту ще не підписано. Tesla має набагато більший попит, ніж виробництво, тому ми будемо продавати автомобілі для Hertz лише з такою ж маржею, як і споживачам. Угода Hertz не впливає на нашу економіку».

Раніше Заборона розповідала про заяву Ілона Маска щодо своєї хвороби — синдрому Аспергера.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій