'
Читаєте зараз
Intel звинуватили в дискримінації працівників за віком

Intel звинуватили в дискримінації працівників за віком

Сергій Сурепін

Щодо компанії Intel ініціювали розслідування за підозрою в застосуванні дискримінаційного підходу в рамках хвилі скорочень, що почалася в 2016 році. Передбачається, що Intel прагнула позбутися від працівників старшого віку, а замість них зберегти людей більш молодого віку, повідомляє The Verge.

Усього Intel звільнила порядка 12 тисячи правцівників в ході реструктуризації — це 11% від загальної кількості співробітників. Через два роки комісія CША з рівних можливостей працевлаштування звинуватила компанію в дискримінації за віком.

Згідно звинуваченням, в ході звільнень Intel позбавлялася від більш дорослих працівників, залишаючи молодий персонал. Десятки співробітників після звільнення шукали юридичну консультацію, щоб дізнатися про можливість подати на Intel в суд. Також деякі звернулися в вищевказану комісію.

Intel заявила, що такі фактори, як вік, раса, національність, гендер, імміграційний статус та інші демографічні дані, не вплинули на прийняття рішення. Проте, під час звільнення 2300 працівників в одній з хвиль середній вік становив 49 років, що приблизно на сім років старше тих, хто залишився. Зараз комісія розглядає справу, і по її рішенню проти Intel може бути сформований позов.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій