Читаєте зараз
iPhone як інструмент для заробітку: який краще обрати

iPhone як інструмент для заробітку: який краще обрати

Анастасія Бодюл

Додатковий заробіток зараз доступний для кожного, у кого є телефон з сенсорним введенням та підтримкою різнопрофільного програмного забезпечення. Якщо це Айфон, відкривається доступ до численних креативних різновидів підробітку. За гроші можна робити портретні, предметні та будь-які інші фільмування, монтувати відеоролики для соціальних мереж, писати статті на замовлення чи створювати тематичні налички. Під час формування прайсу на послуги доцільно орієнтуватися на середньоринкові ціни та рівень власної професійності. 

В асортименті Apple — смартфони для різних видів діяльності. Яку саме модель вибрати — залежить від наявного бюджету та вимог до «заліза». 

iPhone 14 Plus

Якщо потрібен великий екран, але платити за фішки Pro-рівня не хочеться, оптимальним варіантом стане iPhone 14 Plus. За технічними характеристиками він «близнюк» базового iPhone 14, а за габаритами — такий самий, як гігант iPhone 14 Pro Max. 

Серед переваг моделі Плюс:

 • зручне введення тексту завдяки великій віртуальній клавіатурі та чутливому сенсору;
 • сумісність зі стилусом, можливість написання тексту чи малювання від руки;
 • комфортний багатовіконний режим (розділення екрана);
 • висока автономність.

iPhone 14 SE

SE окупається найшвидше, адже виробник позиціює його як бюджетний. Це мініатюрний мобільний пристрій на базі 6-ядерного біонічного процесора Apple A15 з власною графічною складовою. Обсяг оперативної пам’яті — 4 Гігабайти, а основної — від 64 Гб.  Непоганий набір як для спеціального здешевленого видання. 

Це не найкраще рішення для мобільного знімання, адже, на відміну від інших моделей, основна камера у нього лише одинарна. Натомість робота у табличних та текстових редакторах видається комфортною завдяки можливості керування лише однією рукою. 

iPhone 14 Pro Max

Надпотужний центральний процесор, Super Retina XDR з підтримкою адаптивної частоти, потрійна Pro-камера з Лідаром, сховище до 1 Терабайта — коротка характеристика Pro Max чотирнадцятого покоління. Це вартісний флагман, який підлаштовується під будь-які умови експлуатації. 

 1. Фотографує краще, ніж деякі фотокамери, тому підходить для блогерів та контент-мейкерів.
 2. Дуже швидко запускає ресурсомістке програмне забезпечення, не перегрівається в багатозадачному режимі, може стати інструментом для тестування нових ігор та аплікацій.
 3. Вміщує величезну кількість важких файлів, слугує сховищем для розлогої медіатеки.
 4. Довго працює на одному заряді та має гарну передню камеру, яка забезпечує комфортні умови для проведення конференцій та консультацій за допомогою засобів відеозв’язку. 

iPhone 14

Маючи базову «чотирнадцятку», можна влаштуватися менеджером діректу в Інстаграм-магазин, стати онлайн-репетитором для молодшокласника чи почати вести пізнавальний Тік-Ток вузького спрямування. Комплектацію краще вибрати середню (256 Гб) або максимальну (512 Гб), бо мінімальної може не вистачити для зберігання копій квитанцій від клієнтів або ж наочних навчальних матеріалів у форматі відео, фото та схем.

Переваги iPhone 14:

 • ціна нижча, ніж у Pro та Pro Max;
 • не надто великий, але й не замалий розмір діагоналі — 6,1”;
 • подвійна камера з оптичною стабілізацією, портретним освітленням, якісним нічним режимом.

Спершу Айфон приноситиме невеликі кошти, але з набуттям досвіду цілком можливо вийти на стабільний заробіток, якого вистачатиме на задоволення життєво важливих потреб. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій