'
Читаєте зараз
Друге народження Феді. Історія поранення. Збір на мрію талановитого хлопця з Лиману

Друге народження Феді. Історія поранення. Збір на мрію талановитого хлопця з Лиману

Polina Vernyhor

Лиман на Донеччині під обстрілами — люди півтора року живуть у підвалах, їх у Лимані близько 5 тисяч. Один з таких мешканців – талановитий музика-баяніст Федір.

Коли почалася повномасштабна війна, уроки музики припинилися. Після деокупації, коли в Лимані з’явився інтернет, Федя почав займатися зі своєю вчителькою онлайн.

Вибух, який поранив Федю, забрав у нього і баян — уламки та вибухова хвиля зробили інструмент непридатним до ремонту. Тоді викладачка музики знайшла чоловіка, який погодився дати на якийсь час свій старий баян. Тепер хлопець мріє про власний інструмент.

Давайте допоможемо здійснити його мрію – придбати власний музичний інструмент. Обіцяємо звітувати та викласти гру хлопця на новому баяні.

Якщо ви хочете долучитися, ось наші реквізити:

ГО ЗАБОРОНА МЕДІА, код отримувача: 41240059, IBAN: UA533052990000026005046211141, назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, або через перерахунок на картку ПриватБанку: 5169330530052494.

Призначення платежу: внесок на виконання статутної діяльності Мета збору — 50 000 гривень (так, баяни дорогі).

Якщо у вас є баян в хорошому стані й ви готові подарувати його Феді — напишіть нам. В такому разі всі зібрані кошти ми передамо бабусі хлопчика, з якою він проживає, адже вони їм точно потрібні.

Як тільки Федя отримає баян, ми обов’язково надамо звіти.

Також з кожного донату за липень на Патреон ми передаємо 20% для Феді.

Читайте повну версію Репортажу Заборони з Лиману.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій