'
Читаєте зараз
Італія розширила список зброї, яку передаватиме Україні

Італія розширила список зброї, яку передаватиме Україні

Ilona Kivva
Автор:

Палата італійських парламентарів остаточно затвердила рішення уряду надати військову допомогу Україні в 2024 році. Таким чином, депутати в Римі дали зелене світло рішенню, яке наприкінці січня схвалив Сенат, пише Ansa.

Тоді його лобіювали 113 сенаторів, завдяки чому він пішов до Палати парламентарів Італії (там 218 депутатів проголосували «за»).

Указ розширює повноваження країни на передачу військової техніки, матеріалів і обладнання Україні. Тобто, уряд продовжує дозвіл Рима на передачу зброї Києву до 31 грудня 2024 року.

Тим не менш, за даними розслідувачів The Insider, італійський холдинг Beretta досі імпортує в Росію стрілецьку зброю через власну дочірню компанію. Незважаючи на заборону постачання нарізної вогнепальної зброї, запроваджену ЄС у 2014 році, вироблені в Італії деталі використовують у новій моделі карабіна концерну «Калашников».

Офіційний дистриб’ютор Beretta Holding у Росії — компанія «Русский орел». Вона здійснює регулярне оптове постачання зброї, оптики та спорядження іноземного виробництва.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій