Читаєте зараз
«Йди та слухай». Заборона запускає багатосерійний детективний подкаст

«Йди та слухай». Заборона запускає багатосерійний детективний подкаст

Editorial office
Автор:
«Йди та слухай». Заборона запускає багатосерійний детективний подкаст

«Йди та слухай» — це подкаст від редакції Заборони. Тут будуть публікуватися документальні серіали про дивовижні, жорсткі й місцями дикі історії. Ми запускаємося з сезону під назвою «Хадіджа». Він присвячений «дружинам Халіфату» — дівчатам, які слідом за своїми чоловіками поїхали жити в «Ісламську державу».


Хадіджа — молода харків’янка, яка у 2015 році разом з чоловіком і дитиною поїхала в «Ісламську державу». Уже кілька років її без успіху розшукує мати Тетяна Кобелева, намагаючись домогтися хоч якогось сприяння і допомоги від української держави та міжнародних організацій.

Що сталося з Хадіджею, а також чому взагалі молоді дівчата приймали рішення кинути минуле життя і їхали будувати нове під владою найжахливішої терористичної організації нашого часу — з’ясовує головна редакторка Заборони Катерина Сергацкова. Впродовж декількох місяців вона розмовляла з дівчатами, які вирушили в ІДІЛ, жили там, а потім потрапили в полон і іракську в’язницю за звинуваченням в участі в терористичній організації.

Перший епізод присвячений передісторії героїнь документального подкаст-серіалу і їхньому рішенню стати «дружинами Халіфату».

Цей подкаст створений за підтримки читачів Заборони та Медиасети.

Авторка, інтерв’юерка — Катерина Сергацкова
Автор сценарію, режисер — Петро Рузавін
Звукорежисер, саунд-дизайн — Олексій Зеленський
Продюсер — Роман Степанович
Лінійна продюсерка — Настя Кириченко

«Йди та слухай» доступний на всіх популярних подкаст-платформах. Також його можна послухати на платформах «НВ Подкасти», Megogo Audio і Яндекс.Музыка.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій