Читаєте зараз
Скарлетт Йоганссон зіграє чоловіка-трансгендера, який був сутенером

Скарлетт Йоганссон зіграє чоловіка-трансгендера, який був сутенером

Сергій Сурепін

Американська акторка Скарлетт Йоганссон зіграє трансгендера у стрічці Rub & Tug, повідомляє The Verge. Це біографічний фільм про життя боса масажного салону Данте Гілла на прізвисько Текс.

Кіно зніматиме Руперт Сендерс. Він вже працював з Йоганссон над стрічкою «Привид у броні», яка вийшла у 2017 році.

Данте Гілл — хто він?

Сам Гілл (до зміни статі його звали Жан-Марі Гілл) відомий тим, що в сімдесяті роки відкривав в Пітсбурзі величезну кількість салонів в якості прикриття для борделів і заробляв на проституції — подібні подробиці неодноразово спливали в поліцейських звітах. Крім того, він був пов’язаний з різноманітною організованою злочинністю і навіть став головою місцевої банди. Швидше за все, саме про пов’язані з цим ситуації і розкажуть автори фільму.

Читати більше новин в Telegram

Зі стрічкою вже є труднощі

Багато авторитетних ЗМІ повідомили цю новину, переплутавши стать головного героя майбутньої стрічки, і заявили, що сюжет розповість про жінку, яка досягла успіху в традиційно «чоловічий» індустрії масажних салонів. Однак сам Данте Гілл неодноразово називав себе трансгендером. При цьому варто відзначити, що Гілл постійно стикався з подібною проблемою і в реальному житті.

Йоганссон потрапляла у скандал

Після того, як стало відомо, що актриса зіграє Майора в екранізації «Привиду в броні», багато фанатів оригіналу звинуватили її та авторів фільму в «уайтуошінге» (whitewashing) — виборі білих акторів на роль азіатів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій