Читаєте зараз
Журналістка показала середній палець в Раді. Її покарали

Журналістка показала середній палець в Раді. Її покарали

Сергій Сурепін

Верховна Рада скасувала акредитацію журналісткам Валерії Єгоровій та Юлії Махмуді за зневагу до парламенту. Єгорова поскаржилася на цькування та сексизм, повідомляє BBC News Україна.

Що сталося?

24 травня фотограф Ян Доброносов оприлюднив фотографію, на якій одна із представниць ЗМІ показувала середній палець на камеру. Як розповів Доброносов, ідея зняти фото виникла спонтанно, коли він побачив двох дівчат, що сиділи на сходах: «Міг вийти цікавий кадр. Коли почав фотографувати, то одна з них показала непристойний жест. Після чого за 10 хвилин виклав фото в Facebook».

Реакція Єгорової на фото

«Не**й фотографувати на крису і підглядати в чужі телефони і документи, з бажанням щось там цікаве побачити і по-тихому зафіксувати. Фотографуйте депутатів і те, як вони працюють», – написала Валерія Єгорова під фото, яке оприлюднив Доброносов.

Читати більше новин в Telegram

Рішення депутатів

Члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики проголосували одноголосно за позбавлення журналісток акредитації. Дівчин звинуватили у порушенні регламенту та образі колег.

Реакція журналісток на рішення

За словами журналісток, їх на це засідання не кликали. Єгорова заявила, що «це цькування їй неприємне». Також вона вважає, що це «прояви сексизму».

Махмуді назвала рішення депутатів абсурдом: «А що коментувати? Тут діагноз владі можна ставити. В країні інших проблем немає? Позбавили за те, що я прокляла депутатів на своїй сторінці в ФБ. Тут швидше до психіатрів питання, ніж до мене».

Це не перший скандал Єгорової

Раніше у мережі розмістили її фото у ложі помічників, під яким з’явилися близько тисячі образливих коментарів. За словами Єгорої, її звільнили зі скандалом з посади помічника депутата: «Мені було 22 роки і я плакала не встаючи з ліжка місяць, можливо, у мене залишилася душевна травма. І в цей раз, коли фотограф в черговий раз навів приціл об’єктива на мої груди, у мене спрацював психологічний самозахист».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій