'
Читаєте зараз
Кабмін України призначив нового голову НАЗК: хто такий Віктор Павлущик

Кабмін України призначив нового голову НАЗК: хто такий Віктор Павлущик

Ilona Kivva
Автор:

Український уряд 27 лютого 2024 року офіційно призначив Віктора Павлущика на посаду керівника Національного агентства з питань запобігання корупції. Конкурсна комісія з відбору голови НАЗК обрала його переможцем конкуру ще 25 лютого.

Віктор Павлущик. Фото: Transparency International Ukraine

Павлущик закінчив Національну академію СБУ та КНУ ім. Тараса Шевченка (має кваліфікацію економіста-міжнародника). В 2008-2015 роках він проходив військову службу в органах СБУ, потім був спочатку детективом, а згодом став заступником керівника відділу детективів. З 2017 року став керівником відділу детективів Національного антикорупційного бюро України. Специфіка його відділу НАБУ полягала у виявленні та розслідуванні кримінальних корупційних правопорушень, вчинених представниками судової влади та прокурорами.

Цікаво!  У 2023 році Павлущик претендував на посаду директора НАБУ. Він увійшов до списку 11 фіналістів, які пройшли на етап співбесід, але у відборі не переміг. Також подавав свою кандидатуру до Вищої ради правосуддя за квотою президента, але етична рада так і не провела з ним співбесіди.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій