'
Читаєте зараз
Каньє Вест підтримав Дональда Трампа. Промову репера видалили с телеефіру

Каньє Вест підтримав Дональда Трампа. Промову репера видалили с телеефіру

Сергій Сурепін

В американському шоу Saturday Night Live (транслюється телекомпанією NBC) видалили монолог репера Каньє Веста, де він заявив про підтримку президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Deadline.

«Ви бачили, як вони сміялися наді мною. Ви чули, як вони кричали на мене. Вони труїли мене. Вони труїли мене за лаштунками: «Як тобі може подобатися Трамп?» Він расист, заявляли вони. Якби мене турбував расизм, я б давним-давно виїхав зі США», – заявив репер.

Вест висловив політичну позицію, надівши кепку з написом Make America Great Again (передвиборчий слоган Трампа). Після промови репера в залі було чутно несхвальні вигуки.

Американський лідер підтримав хіп-хоп-виконавця, який неодноразово виступав на його підтримку. Він зазначив, що давно не дивиться програму, оскільки вона перестала бути смішною. На його думку, Saturday Night Live стало політичною рекламою для демократів.

Нагадаємо, 10 серпня на шоу Jimmy Kimmel Live реп-виконавець зізнався, що дійсно підтримує президента США. В ефірі він не зміг відповісти на питання, що саме зробив Трамп для афроамериканців, а також заявив, що «справа не в політиці».

Читати більше новин в Telegram

У квітні Вест написав в Twitter про свою любов до політика: «Вам не обов’язково погоджуватися з Трампом, але натовп не змусить мене не любити його. Ми обидва – драконяча енергія».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій