«Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів - Заборона
Читаєте зараз
«Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів

«Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів

Футбольна команда Kárpátalja (в перекладі з угорської — Закарпаття) бере участь у чемпіонаті світу серед невизнаних і частково визнаних країн, автономій та етнічних команд, повідомляє волонтер Родіон Шовкошитний. За команду грають етнічні угорці, але у 2017 році за команду грали представники українських клубів.

Karpatalja 1 - «Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів - Заборона

На емблемі команди зображені прапори України та Угорщини, територія Закарпатської області, ведмідь та напис угорською мовою. У турнірі також брали участь команди ЛНР та ДНР, але вони не пройшли відбір.

Турнір ConIFA World Football Cup проводить «Конфедерація незалежних футбольних асоціацій». До складу входять федерації, які не працюють з Міжнародною федерацією футболу (ФІФА). Зараз чемпіонат проводять у Лондоні.

Конфедерацію заснували у 2013 році. Вона проводить чемпіонати світу серед сепаратистів і невизнаних держав раз на два роки. У 2014 році турнір провели у Швеції (переможець — команда графства Ніцца), у 2016 році чемпіонат провели у Абхазії — перемогу здобули господарі турніру.

Karpatalja 3 - «Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів - ЗаборонаKarpatalja 4 - «Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів - ЗаборонаKarpatalja 2 - «Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів - Заборона

 

Читайте також:

Русинське поле експериментів. Хто такі закарпатські русини і чому їх звинувачують у сепаратизмі?

Нагору