'
Читаєте зараз
Під Харковом знайшли тіло активіста

Під Харковом знайшли тіло активіста

Сергій Сурепін

5 червня у Чугуєві (Харківська область) знайшли мертвим місцевого активіста. Про це розповів правозахисник Роман Ліхачов.

Загиблий – активіст Микола Бичко, який боровся з корупцією. За словами правозахисника Ліхачова, поліція не виїжджала на виклик майже годину.

Що розповів правозахисник

Самогубство інсценовано грубо і цинічно, можу привести масу доказів, та й пофігізм поліції підказує, що все спишуть на швидку руку і на гальмах. Микола готував документи для відкриття громадської організації, перед смертю також моніторив очисні споруди – і тут різко вирішив повіситися – не смішіть», – заявив Ліхачов.

Коментар поліції

Читати більше новин в Telegram

У поліції зафіксували факт загибелі молодої людини 1994 року народження. Тіло виявили у лісі без ознак насильницької смерті. Кримінальне провадження відкрили за статтею 115 КК України ( «вбивство») з поміткою «самогубство».

Чим займався загиблий

Бичко був активним членом громади Есхара та адміністратором групи «Ініціативна молодь Есхара». Він викладав пости про розвиток і життя рідного селища. Останній його пост був присвячений реконструкції джерела за рахунок коштів місцевих жителів та з’ясуванню законності дій з вивезення відходів до очисних споруджень КП «Вода Есхара».

Член політичної ради партії Сила Людей Дмитро Дробот заявив, що відтепер усім активістам потрібно бути уважними.

https://www.facebook.com/dmitriu.drobot/posts/1802224883158401

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій