Читаєте зараз
Хлопці підтримали онкохворого дідуся. Їм влаштували рознос у школі

Хлопці підтримали онкохворого дідуся. Їм влаштували рознос у школі

Сергій Сурепін

15-річний Етан Еванс і його 13-річний брат Каллум поголилися налисо, щоби підтримати свого онкохворого дідуся, повідомляє Mirror. Ця ідея сподобалася всім, крім адміністрації школи, у якій навчалися діти.

Що сталося?

Літній житель Південного Уельсу, ім’я якого не називається, втратив волосся внаслідок високодозової хіміотерапії перед трансплантацією кісткового мозку. Його онуки Етан і Каллум Еванс поголилися налисо, щоби підтримати улюбленого діда, і мама хлопчиків Рейчел Луїз дуже пишалася синами.

«Я подумала, що це неймовірно сміливий вчинок, особливо в їхньому віці, і не могла не пишатися ними», – розповіла Рейчел Луїз.

Але щось пішло не так

Читати більше новин в Telegram

Виявилося, що хлопцями пишалися не всі: адміністрація школи, у якій навчалися підлітки, обурилася їхніми зачісками. Хлопчикам пояснили, що шкільна форма і схожі зачіски дозволяють учням виглядати однаково, тоді як нова стрижка братів привертає занадто багато уваги. Розповідь про тяжкохворого дідуся педагогів не переконала. А класний керівник запитала Рейчел, чому її сини не дочекалися канікул.

«Я пояснила, що вони хотіли зробити це, поки дідусь перебуває в ізоляції й лікується, але їй було начхати. Я вражена. Мені здавалося, їх варто похвалити за сміливість і побажати дідусеві всього хорошого», – додала Рейчел Луїз

Що далі?

Рейчел розповіла про ситуацію на своїй сторінці у Facebook. Світлина стала вірусною, зібравши понад тисячу репостів. Користувачі підтримали підлітків і назвали їхній вчинок дуже сміливим.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10217039863848001&set=a.3484726636115.297230.1209851299&type=3

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій