Читаєте зараз
Кіберспортсмен звинуватив свого тренера в домоганнях. Вони вже не працюють

Кіберспортсмен звинуватив свого тренера в домоганнях. Вони вже не працюють

Сергій Сурепін

Гравець американської команди Vendetta з Dota 2 Семюел «Sammyboy» Андерсон звинуватив колишнього тренера команди Чейза «Loomdun» Стернса в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє «Канобу».

За словами професійного гравця, тренер команди робив неодноразові спроби переспати з ним у його власному будинку. Гравець запросив членів команди і тренера на збори, але приїхав лише тренер. Тренер змушував гравця спати з ним в одному ліжку. І хоча кіберспортсмен відразу ж дав зрозуміти, що йому подобаються дівчата, це ніяк не вплинуло на поведінку тренера.

«Він приставав до мене, коли я розмовляв зі своїми сусідами, закривав двері в моїй кімнаті, щоби залишитися зі мною наодинці. Дійшло до того, що я змушений був частіше проводити трансляції, щоби захиститись. Я ніколи не розумів, що відчувають дівчата, коли говорять про використання сили під час домагань. Тепер я їх розумію», – заявив кіберспортсмен.

Гравець до останнього не хотів розповідати про це, але зважився на цей крок, щоби захистити інших гравців, які будуть працювати з цим тренером. Loomdun тренував такі відомі команди, як Digital Chaos і Cloud 9. Зараз він без команди.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій