'
Читаєте зараз
Пенсіонер задушив дружину. Вона захищала Надію Савченко

Пенсіонер задушив дружину. Вона захищала Надію Савченко

Сергій Сурепін

На Прикарпатті пенсіонер задушив свою дружину. Жінка назвала його москалем та захищала народну депутатку Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів, повідомляє «КУРС».

21 червня Долинський районний суд виніс вирок 69-річному чоловікові, який 12 березня 2018 року в селі Новичка (Івано-Франківська область) задушив 79-річну жінку і кілька днів ховав тіло під килимом.

Чоловік планував купити зерно для домашньої худоби, але йому завадив сніг. Жінка вмовила його перечекати негоду і подружжя сіло пити чай на кухні. По радіо йшла передача про Надію Савченко. Через неї й спалахнула сварка.

За словами пенсіонера, Савченко не викликає в нього довіри. У відповідь жінка звинуватила його у відсутності патріотизму та назвала москалем, нагадавши, що його мати є росіянкою за національністю. Під час сварки жінка плюнула чоловікові в обличчя. Той її вдарив, схопив мотузку і почав душити.

Коли зрозумів, що жінка не дихає, намагався повернути її до життя штучним диханням. Це не допомогло, тому чоловік виніс її тіло в окрему кімнату та накрив килимком, а після цього відключив телефон убитої.

Читати більше новин в Telegram

Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій