(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Фото: 112.ua

Пенсіонер задушив дружину. Вона захищала Надію Савченко

На Прикарпатті пенсіонер задушив свою дружину. Жінка назвала його москалем та захищала народну депутатку Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів, повідомляє «КУРС».

21 червня Долинський районний суд виніс вирок 69-річному чоловікові, який 12 березня 2018 року в селі Новичка (Івано-Франківська область) задушив 79-річну жінку і кілька днів ховав тіло під килимом.

Чоловік планував купити зерно для домашньої худоби, але йому завадив сніг. Жінка вмовила його перечекати негоду і подружжя сіло пити чай на кухні. По радіо йшла передача про Надію Савченко. Через неї й спалахнула сварка.

За словами пенсіонера, Савченко не викликає в нього довіри. У відповідь жінка звинуватила його у відсутності патріотизму та назвала москалем, нагадавши, що його мати є росіянкою за національністю. Під час сварки жінка плюнула чоловікові в обличчя. Той її вдарив, схопив мотузку і почав душити.

Коли зрозумів, що жінка не дихає, намагався повернути її до життя штучним диханням. Це не допомогло, тому чоловік виніс її тіло в окрему кімнату та накрив килимком, а після цього відключив телефон убитої.

Чоловіка засудили до семи років позбавлення волі.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".