'
Читаєте зараз
Клімкін закликав світ до політичного бойкоту ЧС-2018 в Росії

Клімкін закликав світ до політичного бойкоту ЧС-2018 в Росії

Сергій Сурепін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликає європейських політиків відмовитися від відвідання чемпіонату світу з футболу влітку в Росії, про це повідомляє прес-служба МЗС України.

«Я закликаю європейських політиків до політичного бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії. Ми повинні надіслати Кремлю чіткий сигнал, що таку брутальну поведінку не можна терпіти. Кремль повинен відчути це. Настав час реагувати на ці та інші напади Кремля новими засобами», – повідомив Клімкін.

Міністр вважає, що рішення стосовно спортивного бойкоту – в руках національних футбольних спілок. Він заявив, що світова спільнота повинна, «з огляду на численні злочини Росії проти людства», адекватно реагувати на російську політику. Клімкін відзначив дію санкцій проти Москви, які зіграли важливу роль, аби «поставити Кремль на місце». Дипломат вважає, що російське керівництво не припинило своєї агресивної політики і надалі «порушує міжнародне право, здійснюючи справжню війну проти демократичного суспільства, навіть на території Альянсу: отруєння, хакерські атаки, поширення фейкових новин».

Раніше про свої плани не їхати на футбольний чемпіонат до РФ вже заявили британські міністри і члени королівської родини, президент Польщі Анджей Дуда та керівництво Данії. Також питання про бойкот розглядає уряд Ісландії – в знак солідарності із Великою Британією через отруєння в Солсбері. Німецьке видання Bild вирішило бойкотувати турнір-репетицію ЧС-2018 через цензуру в Росії.

Читати більше новин в Telegram

21-й чемпіонат світу з футболу ФІФА пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року в Росії. Це перший в історії мундіаль, який проходитиме одразу в двох частинах світу – Європі та Азії. Україна не братиме участі в чемпіонаті – збірній не вдалося пройти кваліфікацію.

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій