'
Читаєте зараз
Команда Infopoint в Україні змінила бренд на The Tellers: працюватиме з локальними соціально важливими історіями 

Команда Infopoint в Україні змінила бренд на The Tellers: працюватиме з локальними соціально важливими історіями 

Yevheniia Kostina
  • Міжнародна агенція Infopoint Agency з’явилася на третій місяць війни. За 7 місяців роботи команді вдалося опублікувати більше ніж 65 проєктів разом з 36 брендами. 
  • В 2023 році проведено ребрендинг, в результаті якого сформовано The Tellers. Це Україно-центричний офіс, яка сконцентрована на трьох напрямках.
  • Агенція працюватиме відповідальним бізнесом і з українськими незалежними медіа, які розповідають історії на гострі теми.

Українська частина міжнародного сервісу Infopoint Agency створила новий бренд — комунікаційну агенцію The Tellers. Зміни відбулися не тільки у назві, але й у позиціюванні: тепер у фокусі локальні проєкти та тісна співпраця виключно з українськими ЗМІ.

Заборона розповідає про агенцію, яка стала партнером нашого медіа з колаборацій та реклами.


The Tellers Agency: ребрендинг

Рішення зробити виключно Україно-центричний офіс продиктовано тим, що в країні відбувається багато важливих подій та ініціатив, і це внесок компанії в перемогу, розвиток суспільства та бізнеса. Агенція буде працювати з організаціями, які роблять внесок у розбудову України і готові створювати історії, що мотивуватимуть аудиторію та робитимуть позитивні зміни. 

«Зараз наша діяльність найпотрібніша саме в Україні, і тому ми хочемо сфокусуватися тільки на внутрішньому ринку та вести сюди міжнародний бізнес. В The Tellers Agency ми будемо шукати міжнародних та місцевих клієнтів для українських незалежних медіа. А міжнародна агенція Infopoint вже почала розширюватися на Східноєвропейські та Центральноазійські країни. З іншою половиною команди, яка далі розвиває міжнародний бренд Infopoint, ми на зв’язку і бажаємо їм успіху», — пояснює операційна директорка проєкту Мар’яна Мартинова.

The Tellers працює з трьома напрямками:

Читати більше новин в Telegram
  • створення медіа комунікаційних кампаній для брендів;
  • організація подій під назвою ‘Win-Win Weekend’ для обміну досвідом та обговорення трендів і викликів ринку;
  • аутсорс послуги комерційного відділу для медіа, які не мають власних команд.

The Tellers Agency упевнені, що зараз в Україні є велика кількість нерозказаних історій і відповідальних компаній, які готові говорити, і світ має їх почути. Тому команда сервісу у співпраці з медіа даватиме таким історіям поштовх і майданчик для креативного прояву. 

«Ми нарешті знайшли те, чого нам не вистачало в позиціюванні. Команда інтуїтивно не могла працювати з іноземними медіа та віддаленими від нашої реальності історіями, бо було багато усього нерозказаного вдома. Нікому не хочеться робити просто рекламу, ба більше ніхто не вірить, що люди дивитимуться рекламу. Але всі читатимуть чесний досвід, що надихає», — каже Марія Леонова, СЕО The Tellers Agency.

Партнерами The Tellers, з якими створюють проєкти, лишаються незалежні українські медіа, як: The Kyiv Independent, Wonderzine, NV, Українська правда, Ukraїner, Бабель, Ain, Vector, dev.ua, Ліга.нет, Хмарочос, Заборона, hromadske та інші.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій