Читаєте зараз
Командирів ЗСУ нібито зобов’язали узгоджувати коментарі та інтерв’ю зі СтратКомом

Командирів ЗСУ нібито зобов’язали узгоджувати коментарі та інтерв’ю зі СтратКомом

Ilona Kivva
Автор:

Командирів та начальників структурних підрозділів Сил оборони України, а також військових навчальних закладів, установ та організацій зобов’язали узгоджувати тези інтервʼю, брифінгів, блогів, коментарів щодо застосування Збройних сил України. Погоджувати коментарі вони повинні будуть зі структурним підрозділом ЗСУ, відповідальним за організацію стратегічних комунікацій, пише Суспільне з посиланням на власні джерела.

Текст відповідного наказу головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського «Про організацію узгодження тез інтервʼю (брифінгів, блогів, коментарів) стосовно застосування ЗСУ, інших складових сил оборони в особливий період і в умовах надзвичайного або воєнного стану» опинився у розпорядженні Суспільного.

«У наказі йдеться про керівників (командирів, начальників) структурних підрозділів апарату головнокомандувача ЗСУ, Генштабу ЗСУ, органів військового управління, зʼєднань, військових частин, вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, установ та організацій ЗСУ, інших складових Сил оборони.

Відповідні матеріали разом із протоколом засідання експертної комісії з питань таємниць пропонується не пізніше ніж за 3 доби до публікації направляти на розгляд через систему електронного документообігу або на адресу електронної пошти СтратКому», — кажуть у виданні.

СтратКом ЗСУ протягом доби після отримання тез інтервʼю (брифінгів, блогів, коментарів) має їх узгодити та надати відповідь.

Зазначається, що підготовку тез треба здійснювати з урахуванням обмежень, визначених керівними документами з питань безпеки застосування військ (сил) та захисту інформації з обмеженим доступом.

СтратКомом поки не прокоментував ситуацію.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій