'
Читаєте зараз
Комік став прем’єр-міністром Словенії. Раніше він пародіював політиків

Комік став прем’єр-міністром Словенії. Раніше він пародіював політиків

Сергій Сурепін

Парламент Словенії схвалив кандидатуру Мар’яна Шареца на роль прем’єр-міністра країни, повідомляє «Platfor.ma». Раніше політик працював коміком – його персона в багатьох громадян усе ще асоціюється з комедійною сценою.

Депутати Європарламенту підтримали 40-річного Шареца 55 голосами «за» – чоловік став наймолодшим прем’єр-міністром у незалежній Словенії. Проти його кандидатури проголосував 31 депутат. Це значний розрив. Наприклад, лідер Словенської демократичної партії Янез Янша, який також претендував на пост, достатньої кількості голосів набрати не зміг.

Мар’ян – випускник люблянської Академії Театру, у нього насичене театральне минуле. Свого часу політик прославився завдяки пародійним номерам, у тому числі сатирами на популярних політиків. Культовий сценічний образ Шареца – Іван Серпентиншек, простолюдин, який любив жартувати про жінок і скаржитися на своє нелегке життя.

Також він працював журналістом і редактором у місцевій газеті, з 2010 року був мером міста Камнік, а у 2017 році програв на президентських виборах, поступившись нинішньому лідеру в другому турі.

«Нам потрібно відмовитися від вузького погляду на діяльність держави, потрібно діяти цілісно та усвідомлювати важливість кожної людини», – повідомив новий прем’єр-міністр.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій