'
Читаєте зараз
Компанію Де Ніро визнали винною у дискримінації: подробиці багаторічної справи

Компанію Де Ніро визнали винною у дискримінації: подробиці багаторічної справи

Tetiana Cherevko

Суд зобов’язав компанію Canal Productions, якою володіє американський актор Роберта Де Ніро, виплатити $1.2 млн колишній асистентці кінозірки Грем Чейз Робінсон, пише BBC

Жінка працювала у компанії актора впродовж 11 років. У 2008 році її взяли на посаді його особистої помічниці, а пізніше підвищили до віцепрезидентки з виробництва та фінансів.

Після звільнення у 2019 році жінка подала до суду на Де Ніро. У своєму позові вона заявила, що актор ставився до неї, як до «офісної дружини», і платив менше, ніж працівнику-чоловіку. У результаті фірму визнали винною у гендерній дискримінації. Самого актора при цьому виправдали.

«Де Ніро визнавав, що інколи мав поганий настрій, проте заперечував звинувачення колишньої помічниці. Актор також зізнався, що просив її почухати йому спину принаймні двічі. Своєю чергою Робінсон стверджувала, що звільнилася після емоційного та психічного зриву, і що вона страждала від тривоги та депресії», — додали у виданні.

Canal Productions подавала зустрічний позов, звинувативши жінку в розкраданні грошей та байдужому ставленні до робочих обовʼязків. У цій справі Робінсон виправдали.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій