'
Читаєте зараз
У Конотопі хотіли усунути мера. Влаштували бійку

У Конотопі хотіли усунути мера. Влаштували бійку

Сергій Сурепін

26 липня в Конотопі (Сумська область) під час засідання міськради виник конфлікт між прибічниками мера Артема Семеніхіна та його опонентами, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області. Обидві сторони зібрали в залі своїх прибічників, які провокували конфлікти та бійки.

«В результаті правоохоронцям довелося вжити превентивних заходів та вивести із зали 50 найбільш активних порушників порядку й доставити їх до поліції», – заявив заступник начальника ГУНП області Олег Кузмінков. Також відомо, що до відділу поліції було доставлено 46 найбільш активних порушників громадського порядку під час конфлікту в міськраді.

Постраждали 12 поліцейських і 9 цивільних, серед яких є депутат і журналіст.

Поліція розпочала низку кримінальних проваджень: за ч. 4 ст. 296 (грубе порушення громадського порядку із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України, ч. 2 ст. 342 (опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків) КК України та ч. 4 ст. 345 (умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу тяжкого тілесного ушкодження у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків, вчинене організованою групою) КК України.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій