'
Читаєте зараз
Конструювання політичної правди. Перформанс Алевтини Кахідзе

Конструювання політичної правди. Перформанс Алевтини Кахідзе

Katerina Sergatskova

За тиждень до другого туру виборів президента України художниця Алевтина Кахідзе влаштує демонстрацію «Метод конструювання політичної правди» за підтримки Заборони.

Опинившись у Санкт-Петербурзі восени 2014-го, в розпал інформаційної війни проти України, Кахідзе замислилася над питанням політичної правди – чи вона існує? Саме тоді вона вигадала Метод конструювання політичної правди, запропонувавши відповідати на політичні питання з різних позицій, уявляючи різні досвіди. Наприклад, туриста, медіатора, людини, яка не дивиться тв (борець із електрикою) та садівника. Уперше цей метод був продемонстрований на Manifesta 10 в Петербурзі і називався «В Африку гуляти / про Україну в рамках закону Російської Федерації», потім декілька разів у Києві та Бахмуті.

Щоразу для демонстрації Методу конструювання політичної правди Алевтина Кахідзе використовувала перелік гострих політичних запитань, наприклад, в Росії «Крим ваш?» та «Ви боїтеся Правого сектора?» та в Україні «Що ви досягли завдяки Майдану? Коли вже закінчаться ці напади праворадикалів? Вы за декоммунизацию или нет? Чому ви говорите мовою окупантів? Тебе не коробить від слів «Слава Україні»? Твоя мама отримує дві пенсії – українську пенсію та пенсію так званої ДНР?»

Цього разу Кахідзе відповідатиме на питання, пов’язані із президентськими виборами в Україні 2019 року. Заборона очікує на найгостріші питання від своїх читачів щодо цієї події та кандидатів на пост президента України саме для демонстрації Методу конструювання політичної правди авторкою методу в просторі галереї Naked Room. Для запитання достатньо написати коментар або повідомлення на нашій Facebook-сторінці, на стіні FB-події або на пошту contact@35.242.233.194 із позначкою «Метод конструювання політичної правди. Для Кахідзе».

Авторка методу не обіцяє відповісти на всі запитання, а тільки на найцікавіші з погляду демонстрації методу.

Перформанс художниці відбудеться у просторі Naked Room у неділю, 14 квітня. Реєстрація на подію обов’язкова за лінком

Де: Naked Room, вул. Рейтарська, 21, Київ

Коли: 14 квітня, 16:00.

Перформанс буде документуватися на відео 360.

 

Читайте також: Клубніка Андріївна, її непідконтрольне життя і смерть на блокпосту

Колективне замовлення на Катю Гандзюк. Поки не зламана система, замовлений будь-хто, хто загрожує її існуванню

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій