'
Читаєте зараз
Контрольні пункти на адмінкордоні з Кримом закриті через погіршення екологічної ситуації

Контрольні пункти на адмінкордоні з Кримом закриті через погіршення екологічної ситуації

Роман Губа
Автор:

Речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив у Facebook, що «з метою збереження життя та здоров`я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі» тимчасово закриті в’їзд-виїзд «Каланчак» та «Чаплинка». Перетнути адмінмежу з Кримом можна лише через КПВВ «Чонгар».

«З метою збереження життя та здоров`я персоналу Держприкордонслужби та громадян, які проживають біля адмінмежі і слідують через КПВВ, в зв’язку з небезпечною екологічною ситуацією, яка склалася на заводі «Титан» на території тимчасово окупованого Криму прийнято рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чаплинка».

Перетнути адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом можна буде лише через КПВВ «Чонгар», який працює в штатному режимі.

В тимчасово закритих контрольних пунктах прикордонники продовжать нести службу, проте пропуск громадян та транспортних будуть здійснювати лише в екстрених випадках та у разі крайньої необхідності. Громадяни України з окупованого півострову, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні будуть оформлятися в спрощеному порядку», – пише Слободян.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій