'
Читаєте зараз
Королівська родина Британії відсвяткувала одностатевий шлюб. Це сталось вперше

Королівська родина Британії відсвяткувала одностатевий шлюб. Це сталось вперше

Сергій Сурепін

Лорд Айвар Маунтбеттен (двоюрідний брат королеви Великої Британії Єлизавети II) вступив у шлюб зі стюардом однієї з британських авіакомпаній Джеймсом Койлом, повідомляє Platfor.ma. Раніше вони намагались приховати свою сексуальність та намагалися будувати стосунки з жінками.

Маунтбеттен повідомив на своїй сторінці в Instagram, що одружився зі своїм коханим Джеймсом Койлом. Весілля відбулося 22 вересня у графстві Девон: «Ми нарешті зробили це! Це був неймовірний день попри погану британську погоду».

Айвар Маунтбеттен – перший у історії член британської королівської родини, який вступив у одностатевий шлюб. У Великій Британії одностатевий шлюб дозволений із 2014 року. Чоловіки познайомилися в березні 2016 на швейцарському гірськолижному курорті, де Койл випадково покликав Маунтбеттена в барі, бо подумав, що то стоїть його лижний інструктор. На той момент 50-річний Маунтбеттен уже був розлучений, але ще не зробив камінг-аут. 51-річний Джеймс Койл уже не приховував свою гомосексуальність.

Лорд Маунтбеттен та його відтепер чоловік роками намагалися вести гетеросексуальний спосіб життя, побоюючись наслідків камінг-ауту. За словами члена королівської родини, він зрозумів свою орієнтацію ще в підлітковому віці, однак не був готовий це відкрито визнати, оскільки «це принесло би багато горя».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій