'
Читаєте зараз
Кремль заздалегідь підготував результати виборів у «ЛДНР» – СБУ

Кремль заздалегідь підготував результати виборів у «ЛДНР» – СБУ

Сергій Сурепін

Служба безпеки України повідомила, що в неї вже є результати дострокових виборів у «ЛДНР», які пройдуть 11 листопада. Про це розповів голова СБУ Василь Грицак, повідомляє «BBC News Україна».

«Переможні цифри вже намальовані в адміністрації президента Росії. За нашими даними, попередньо вже намалювали для перемоги Пушиліна в так званій «ДНР» 55 %, Пасічника в «ЛНР» – 63%. Явку мають показати 70% виборців», – заявив Грицак.

Водночас голова СБУ зачитав результати соцопитування, яке провели на окупованих територіях, із сайту «Выбор.ин.ру». Згідно з ним, за категорію «проти всіх» проголосували 712 осіб, «не піду на вибори через можливі проблеми з боку України» – 476 голосів, за Пасічника – 379 респондентів. «Усього голосів 1718. За період з 1 жовтня», – додав Грицак.

Нагадаємо, 6 листопада на засіданні Тристоронньої контактної групи РФ офіційно заявила, що визнає результати «виборів у ЛДНР». Україна зі свого боку вважає, що РФ «видала цією заявою мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні», зриває переговори в Мінську й дестабілізує ситуацію на фронті.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій