Читаєте зараз
Керівник “тітушек” Крисін сховався в дитячій палаті Інституту серця

Керівник “тітушек” Крисін сховався в дитячій палаті Інституту серця

Katerina Sergatskova

1 березня має відбутися апеляція по зміні вироку Юрію Крисіну. Його визнали винним в “хуліганстві” і засудили до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Прокуратура і потерпіла сторона вважають, що вирок занадто м’який, а кваліфікація злочинів Крисіна “хуліганством” не відповідає дійсності.

Сьогодні, 26 лютого, виявилося, що Крисін ховається від незадоволених вироком громадян в дитячому відділенні Інституту серця. Як він там опинився, не повідомляється, проте до нього навідалися представники праворадикальних груп (серед них – С14 і Національний корпус), активісти і журналісти. Обвинуваченого облили зеленкою.

 

 

Активіст волонтерського руху “Народний тил” Роман Сініцин написав з мiсця подiй, що «команда радості і добра з с14, НК Київ і інших небайдужих громадян принесли йому апельсини, банани, солодощі і кульку з свинкой пеппой».

Про Юрія Крисіна говорять як про одного з головних організаторів “тітушек” – спортивних молодих людей, в завдання яких входило відловлювати і бити активістів Майдану. В ніч з 18 на 19 лютого 2014 року група таких людей напала з битами на журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія. Його спочатку побили, а потім застрелили. Виконавцем вбивства визнали Джалала Алієва. Кримінальну справу розглядали близько трьох років, а суд йшов в закритому режимі.

На початку лютого депутат Верховної Ради Мустафа Найєм заявив, що Юрій Крисін знав про підготовку в лютому 2014-го розстрілів учасників Майдану. За його словами, Крисін повідомляв про такі плани нинішньому голові Миколаївської обласної адміністрації Олексію Савченко.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору