Читаєте зараз
Керівник “тітушек” Крисін сховався в дитячій палаті Інституту серця

Керівник “тітушек” Крисін сховався в дитячій палаті Інституту серця

Katerina Sergatskova

1 березня має відбутися апеляція по зміні вироку Юрію Крисіну. Його визнали винним в “хуліганстві” і засудили до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Прокуратура і потерпіла сторона вважають, що вирок занадто м’який, а кваліфікація злочинів Крисіна “хуліганством” не відповідає дійсності.

Сьогодні, 26 лютого, виявилося, що Крисін ховається від незадоволених вироком громадян в дитячому відділенні Інституту серця. Як він там опинився, не повідомляється, проте до нього навідалися представники праворадикальних груп (серед них – С14 і Національний корпус), активісти і журналісти. Обвинуваченого облили зеленкою.

 

 

Читати більше новин в Telegram

Активіст волонтерського руху “Народний тил” Роман Сініцин написав з мiсця подiй, що «команда радості і добра з с14, НК Київ і інших небайдужих громадян принесли йому апельсини, банани, солодощі і кульку з свинкой пеппой».

Про Юрія Крисіна говорять як про одного з головних організаторів “тітушек” – спортивних молодих людей, в завдання яких входило відловлювати і бити активістів Майдану. В ніч з 18 на 19 лютого 2014 року група таких людей напала з битами на журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія. Його спочатку побили, а потім застрелили. Виконавцем вбивства визнали Джалала Алієва. Кримінальну справу розглядали близько трьох років, а суд йшов в закритому режимі.

На початку лютого депутат Верховної Ради Мустафа Найєм заявив, що Юрій Крисін знав про підготовку в лютому 2014-го розстрілів учасників Майдану. За його словами, Крисін повідомляв про такі плани нинішньому голові Миколаївської обласної адміністрації Олексію Савченко.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій