Читаєте зараз
Купити букет квітів – вдале рішення для всіх життєвих ситуацій

Купити букет квітів – вдале рішення для всіх життєвих ситуацій

Ilona Kivva
Автор:

Квіти — це окраса життя. І навіть сучасна людина, яка оточує себе смарт гаджетами та різними технічними новинками, ніколи не відмовиться від того, щоб додати у своє життя яскравих фарб та розкішних ароматів. А зробити це дуже просто…

Достатньо купити букет квітів. Причому це вдала ідея для різних життєвих ситуацій. Такий флористичний презент актуальний для всіх, і навіть підняти настрій собі чи прикрасити власну оселю можна, придбавши кілька красивих рослин, зібраних професійним флористом УкраФлора у стильну або елегантну композицію.

Так, виявляється, букети відрізняються за стилістикою, кольорами та «дизайном». І це не дивно, бо мова квітів дуже різноманітна, і кожна рослина може розповісти багато чого цікавого і про людину, яка дарує такий презент, і про людину, яка його отримує.

Фото надано УкраФлора

Великі чи маленькі, розкішні чи лаконічні

Рослини доступні сучасним покупцям різні, і вони не прив’язані ні до сезону, ні до географії. Адже покупцям запропоновані як представниці місцевої флори, так і екзотичні екземпляри, привезені з далеких країв. І навіть «звичні» всім тюльпани чи троянди є можливість купувати круглий рік. Тобто без перерв на «сезонність», бо ці рослини теж привозять з «усіх усюд».

Підбирати квіти для букетів флористи радять з урахуванням багатьох параметрів. В першу чергу вибір рослин залежить від того, кому даруємо:

  • стать отримувача квіткового презенту;
  • вік;
  • статус.

Не менш важливими параметрами є причина (привід) та рівень відносин між тим, хто дарує, та хто отримує.

Детально про всі ці особливості

Фото надано УкраФлора

Флористи розділяють квіти на «чоловічі» та «жіночі». Безперечно, дівчатам та жінкам до смаку всі рослини, і майже всі квіти актуально використовувати для створення букетів для прекрасної статі. А от чоловічі букети мають бути більш лаконічними та мінімалістичними. Ідеальний вибір для чоловічого букета — гвоздика, айстра, лілія і троянда. Але! Коли мова про троянди, увага на колір. Бо червоні троянди — то про почуття, причому дуже глибокі. А от якщо ваше завдання полягає в тому, аби підібрати букет для чоловіка-колеги, ще і ювіляра — немає кращого рішення за композицію з троянд насичено бордового кольору.

Чим старша людина — тим «урочистішим» має бути квіткова композиція. А от для юних панянок актуальними будуть і конвалії, і нарциси, і іриси, і півонії. Хоча та кількість варіацій на тему півоній, яка представлена на сучасному квітковому ринку, така велика, що тут вийде підібрати рослини і для молодої дівчини, і для солідної пані, і для чоловіка.

Якщо ви не впевнені, що розберетеся з особливостями квіткового етикету, не хвилюйтеся, флористи UkraFlora і підкажуть, які рослини краще підібрати і яке пакування підійде для того чи іншого букету.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій