'
Читаєте зараз
Погроми на ринку у Києві. Що відомо? Детально

Погроми на ринку у Києві. Що відомо? Детально

Сергій Сурепін

У Києві на ринку біля станції метро «Лісова» 27 травня стався погром. Напередодні торговці побили військового пенсіонера. Після цього тут відбулася сутичка між невідомими, які трощили кіоски, та правоохоронцями, повідомляє «Громадське».

Що сталося

26 травня на ринку біля метро «Лісова» у Києві торговці побили військового пенсіонера, коли він заступився за жінку.

«Ситуація була наступна: жінка з двома синами підійшла до прилавка і хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на неї, почав погрожувати. Мій тато проходив повз і по-офіцерські зробив зауваження, що не варто так поводитися з жінками, особливо, якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні. Той перемкнув увагу на тата, вів себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив в шию. Тоді тато викликав поліцію і сказав, що з’ясовувати стосунки треба в присутності правоохоронних органів. Продавець тоді викликав свою «банду» і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і говорити, що це його правоохоронні органи», — розповіла донька потерпілого Олена Стойко.

Наслідки

Читати більше новин в Telegram

Учасників та свідків інциденту забрали у відділок. Нападники торговці зниклі з місця злочину. У пенсіонера — перелом носа. Разом з чим член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що громадянин Грузії, який ударив на ринку військового пенсіонера, затриманий.

Після побиття пенсіонера на ринок приїхали невідомі, які почали громити кіоски та ламати ролети. Хтось розпилив газ, після чого чоловіки почали кидати камінням у бік правоохоронців.

Зв’язок із С14 

Націоналісти С14 заявили про непричетність до погромів на ринку біля метро «Лісова». В організації написали, що прибули на місце, коли події «вже були у розпалі». Разом з цим С14 повідомила, що «на місці зараз присутні багато активістів з багатьох організацій та просто ветерани АТО. Не лише С14 і не лише ветеранські спілки».

 

Постраждалі та затриманні

Поліція Києва повідомила, що троє правоохоронців постраждали під час погромів кіосків на ринку біля станції метро «Лісова».

Разом з цим стало відомо, що загалом до управління поліції доставили 34 особи: із ними спілкуються правоохоронці для встановлення всіх обставин події.

 

 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій