Читаєте зараз
На організатора Маршу Рівності в Кривому Розі скоїли напад

На організатора Маршу Рівності в Кривому Розі скоїли напад

Сергій Сурепін

30 червня близько 18:30 біля головного корпусу Криворізького педагогічного університету невідомі скоїли напад на голову організаційного комітету фестивалю КривбасПрайд, в рамках якого планується проведення Маршу Рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти. Більше десяти молодих людей напали та побили Бориса Золотченка, коли він з друзями повертався додому після засідання оргкомітету.

Свідки побиття одразу ж зателефонували в поліцію і повідомили про злочин. Однак вже через декілька хвилин вони отримали дзвінок від чоловіка, який представився співробітником райвідділку, і повідомив, що ніхто виїжджати на місце злочину не збирається, і опитувати свідків будуть лише безпосередньо в райвідділку. Наразі Борис знаходиться в лікарні.

Коментар Золотченка

«Я все більше впевнююсь в тому, що Марші Рівності необхідно проводити. Ми маємо доносити до влади і до суспільства, що безпека і рівноправ’я мають бути доступними для всіх громадян України. Жодна людина в Кривому Розі, та й в будь-якому іншому місті, не заслуговує на те, щоб на неї нападали, і це не мало жодних наслідків для злочинців. Держава має навести лад з молодіжними злочинними угрупуваннями, нарешті почати звертати увагу на кожний випадок насильницьких дій. Звичайно, мені зараз страшно. Але разом з тим я відчуваю, що вже страшенно втомився боятись», — прокоментував ситуацію із нападом Борис.

Нагадаємо, це вже другий напад на Бориса Золотченко за цей рік. Кримінальне провадження за фактом побиття Бориса в січні було закрито через «відсутність підозрюваних». Перший трапився 21 січня.

Читати більше новин в Telegram

Народний депутат закликає до насильства

Народний депутат України Ігор Мосійчук публічно закликає до вчинення насильства над представниками ЛГБТ-спільноти. Але це порушує закон: «Стаття 161 Кримінального кодексу — умисні дії, спрямовані на розпалювання ворожнечі — караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого».

https://www.facebook.com/724290563/posts/10160503098915564/

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій