Читаєте зараз
Інша краса: Дівчина з величезною родимкою вчить усіх любити себе

Інша краса: Дівчина з величезною родимкою вчить усіх любити себе

Сергій Сурепін

24-річна Лорена Боланьос з Мехіко з’явилася на світ з величезною родимкою, яка і зараз покриває половину її тіла. Довгий час ця особливість заважала дівчині жити нормальним життям, але тепер вона навчилася приймати себе.

Лорена розповідає, що оточуючі з дитинства цькувалися над нею через плями. Одного разу вона прийшла на каток і незнайома жінка звернулася до персоналу з проханням вигнати дівчину звідти. І Лорена навіть не здивувалася — люди вважали її родимку за небезпечну і заразну хворобу, а однокласники називали дівчину «печивом з шоколадом».

«Я виглядала не так, як інші діти, але найголовніше — я сама вважала себе некрасивою. Я хочу довести, що прийняття себе — перший крок на шляху до щастя», — розповідає Лорена.

Під час навчання в коледжі Лорена впала в глибоку депресію і зрозуміла, що пора радикально змінити своє життя. Дівчина усвідомила, що не зможе перешкодити оточуючим дивитися на неї, а змінити своє ставлення до цього — може. Зараз вона веде сторінку в Instagram і не боїться глузливих коментарів.

Також нещодавно Лорена взяла участь у проекті Underneath We Are Women — він розповідає про різноманітність жіночої краси. Дівчина знялася в нижній білизні, сміливо показавши свої родимки. Вона сподівається, що це допоможе іншим особливим людям прийняти і полюбити свою зовнішність.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій