'
Читаєте зараз
Львівські стоматологи зняли рекламу за мотивами «Зоряного Шляху»

Львівські стоматологи зняли рекламу за мотивами «Зоряного Шляху»

Сергій Сурепін

Стоматологи львівської клініки зняли рекламу про свою роботу за мотивами культового серіалу «Зоряний Шлях», повідомляє видання «Buro 24/7». Відео опублікували на сторінці клініки «Dental Clinic Oleksandr Draganchuk» у Facebook.

За сюжетом відео, команда космічного корабля «Драганчук Х» у формі зубної щітки летить у Ротову Порожнину 32, аби врятувати планету Зуб від монстра Карієсу. Усі ролі у відео виконали працівники клініки.

У самій клініці інтернет-виданню «ZAXID.NET» розповіли, що стилізувати рекламу під серіал на космічну тематику запропонували у львівській відеоагенції «And action».

«Робота стоматологів – дуже чітка і скрупульозна, у ній немає багато креативу, тому ми хотіли зробити щось сміливе і таке, чого не роблять наші колеги по професії. Ми розуміємо, що наша команда не є професійними акторами, але в цьому і був свій сюр. Були й інші теми, але вирішили зупинитись саме на варіанті зі «Star Trek», бо космічна тематика нам по-своєму близька. Пошили костюми, вивчили ролі і знялися у відео. Це навіть не реклама, бо робили це і для стьобу. Але всі члени команди сприйняли це легко», – розповіла у коментарі «ZAXID.NET» піар-менеджерка стоматологічної клініки Олександра Драганчука Христина.

Вона також уточнила, що попри стилізацію під серіал, стоматологи не мають наміру знімати продовження цього відео.

Читати більше новин в Telegram

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій