(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Львівські стоматологи зняли рекламу за мотивами «Зоряного Шляху»

Стоматологи львівської клініки зняли рекламу про свою роботу за мотивами культового серіалу «Зоряний Шлях», повідомляє видання «Buro 24/7». Відео опублікували на сторінці клініки «Dental Clinic Oleksandr Draganchuk» у Facebook.

За сюжетом відео, команда космічного корабля «Драганчук Х» у формі зубної щітки летить у Ротову Порожнину 32, аби врятувати планету Зуб від монстра Карієсу. Усі ролі у відео виконали працівники клініки.

У самій клініці інтернет-виданню «ZAXID.NET» розповіли, що стилізувати рекламу під серіал на космічну тематику запропонували у львівській відеоагенції «And action».

«Робота стоматологів – дуже чітка і скрупульозна, у ній немає багато креативу, тому ми хотіли зробити щось сміливе і таке, чого не роблять наші колеги по професії. Ми розуміємо, що наша команда не є професійними акторами, але в цьому і був свій сюр. Були й інші теми, але вирішили зупинитись саме на варіанті зі «Star Trek», бо космічна тематика нам по-своєму близька. Пошили костюми, вивчили ролі і знялися у відео. Це навіть не реклама, бо робили це і для стьобу. Але всі члени команди сприйняли це легко», – розповіла у коментарі «ZAXID.NET» піар-менеджерка стоматологічної клініки Олександра Драганчука Христина.

Вона також уточнила, що попри стилізацію під серіал, стоматологи не мають наміру знімати продовження цього відео.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".