'
Читаєте зараз
Ляльки з ОРДЛО готують показове приєднання до Росії. Що ще придумав Кремль?

Ляльки з ОРДЛО готують показове приєднання до Росії. Що ще придумав Кремль?

Iryna Troian
Автор:
  • Головний луганський колаборант Леонід Пасічник не виключив проведення чергового референдуму.
  • Очільник терористів «ЛНР» хоче «спитати» жителів щодо вступу до складу Росії.
  • В МЗС України референдум назвали фейковим та зазначили ще більшу ізоляцію РФ.

В терористичній організації «ЛНР» заговорили про черговий референдум. Має вирішуватися питання вступу псевдореспубліки до складу Російської Федерації. Щоправда коли його збираються проводити, на яких територіях, якою зброю будуть погрожувати мирним жителям — про це поки що невідомо.

Заборона розповідає про вкид кремлівських маріонеток щодо референдуму та нагадує у зворотньому порядку, як дійшли до війни на всій території України через визнання квазіформувань 21 лютого 2022 року.


Референдум в «ЛНР» та приєднання до РФ: заява МЗС України

27 березня 2022 року ватажок «ЛНР» заявив, що може пройти референдум щодо вступу республіки до складу Росії.

«Я думаю, що найближчим часом на території республіки буде проведено референдум, на якому народ реалізує своє абсолютне конституційне право і висловить свою думку щодо вступу до Російської Федерації», — сказав очільник луганських терористів Леонід Пасічник.

В Міністерстві закордонних справ України назвали фейкові референдуми в окупованих частинах України недійсними. «Жодна країна світу ніколи не визнає насильницьку зміну міжнародно визнаних кордонів України. Натомість Росія зіткнеться з ще більш сильною міжнародною відповіддю, що ще більше поглибить її ізоляцію», — написав в Твіттері спікер українського МЗС Олег Ніколенко.

Читати більше новин в Telegram

Зазначимо, що в МЗС не коментують масштаби захоплених рашистами територій Луганської та Донецької області, які формально були маленькою ціллю розширення ОРДЛО. Тобто від відомства немає оцінки, українці з яких містечок будуть буквально взяті в заручники фактично рашистами.

Увечері 27 березня ватажок «ЛНР» спростував свої слова і заявив, що наразі про проведення референдуму не йдеться і підготовка не ведеться. «Хочу внести деяке пояснення. Це, безумовно, моя особиста, приватна думка. Будь-яких дій, спрямованих на проведення референдуму на території республіки найближчим часом, не здійснюється», — заявив терорист.

За його словами, «ЛНР» може попроситься до складу РФ у майбутньому, якщо вдасться «звільнитися» від українців.

Визнання «Л\ДНР»: з чого почалася повномасштабна війна

У середині лютого лідери терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» звернулися до Росії з проханням визнати їхню незалежність. Президент країни-агресора Володимир Путін 21 лютого 2022 року підписав укази щодо їхнього визнання.

Через три дні Росія розпочала повномасштабну неоголошену війну, назвав її «військовою операцією в Україні»: Путін оголосив її метою «захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму». Для цього, за його словами, планувалося провести демілітаризацію та денацифікацію України. Міноборони РФ заявляє, що Збройні сили завдають ударів лише по військовій інфраструктурі та українським військам.

Всю цю цинічну брехню Заборона і наші колеги в Україні і по всьому світу спростовуємо щодня, але зростає шок від рівня пропаганди, що зростає щодня.

Якщо ви можете розповісти свої історії, поділитися горем, щастям, буденністю 

Раніше Заборона розповідала в фотографіях про місяць героїчної боротьби українського народу з фашистсько-російськими загарбниками.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій