'
Читаєте зараз
Маск нарешті йде: Twitter очолить жінка

Маск нарешті йде: Twitter очолить жінка

Іван Скорина
  • Чинний CEO Твіттера має залишити посаду до кінця червня 2023 року, а на його місце прийде Лінда Яккаріно. 
  • За кілька місяців до цього Маск провів опитування про звільнення самого себе з посади. Більшість висловилася, що мільярдер має піти.
  • Twitter сильно змінився після зміни власника. Про те, як вплине нове керівництво на платформу, експерти поки не говорять.

Політика Ілона Маска у Твіттері призвела до падіння акцій його компаній і десятків скандалів, пов’язаних зі свободою слова. Наслідки нововведень буде опрацьовувати нова CEO, відома у маркетингових колах як потужна експертка з реклами.

Заборона розповідає про довгоочікуване рішення про відставку Ілона Маска та нову виконавчу директорку.


Лінда Яккаріно стане СЕО Твіттера: що відомо

Власник Twitter Ілон Маск оголосив, що залишить крісло генерального директора та стане головним технічним директором проєкту. Персону нового CEO у повідомленні не розкрито, відомо лише, що це буде жінка.

Тим часом журналіст Puck News Ділан Баєрс із посиланням на два анонімних джерела розповів, що цю посаду займе досвідчена рекламниця з компанії NBC Universal Лінда Яккаріно. Згодом у The Wall Street Journal підтвердили інформацію та додали, що вона веде переговори.

Twitter і NBC Universal нещодавно оголосили про розширене партнерство задля висвітлення Олімпійських ігор 2023 року, а Яккаріно для цього пропонувала Маску повернути Periscope. Нещодавно вона взяла інтерв’ю у Маска на конференції Possible 2023 у Маямі.

Читати більше новин в Telegram

Видання Axios називає Яккаріно однією з найпотужніших експерток із продажу реклами. У NBC Universal вона працювала 10 років, відповідала за глобальні партнерства та роботу з найбільшими рекламодавцями.

Ілон Маск купив Twitter: як змінилася платформа

Мільярдер придбав популярну соцмережу за $44 млрд у жовтні 2022 року, Одним з перших рішень нового власника стало звільнення тисяч співробітників, повідомляє видання The Verge.

Новий директор, який називав себе абсолютистом свободи слова, помітно змінив платформу. Twitter почав масовано видаляти галочки з профілів знаменитостей, політиків і журналістів, а також позначки фінансованих урядом чи пов’язаних із державою новинних компаній. Після запуску оновленого Twitter Blue підписка на сервіс стала дорожчою, що спричинило появу клонів перевірених акаунтів і, як наслідок, розповсюдження фейків. Кілька великих рекламодавців вирішили, що така політика Маска може шкодити їхній репутації, та призупинили співпрацю з Твіттером.  

У грудні 2023 року інвестори Тесли закликали Ілона Маска передати контроль над соціальною платформою, бо ціна акцій автокомпанії за рік впада на третину (з $314 до $101). Того ж місяця той ввів ще одне правило — заборону ділитися посиланнями на інші соціальні мережі, яку він швидко скасував, пообіцявши приймати подальші рішення на основі голосувань. На заміну Маск опублікував опитування щодо того, чи має він піти з посади: воно набрало 17.5 мільйонів відповідей, 57.5% з яких були позитивними.

Раніше Заборона розповідала про виступ Ілона Маска проти нової AI-технології ChatGPT.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій