Читаєте зараз
МДМА стане легальним за три роки. Вважають деякі експерти

МДМА стане легальним за три роки. Вважають деякі експерти

Аня Білоус
Автор:

Деякі експерти стверджують, що МДМА буде легалізовано упродовж наступних трьох років. Матеріал, присвячений цій темі, був нещодавно опублікований видання VICE.

У тексті йдеться про те, що найпритаманнішими для сучасного суспільства настроями є відчуття того, що ніщо не має значення, занепокоєння та буденності всього навколо. Люди стали тривожними, депресивними, самотніми та залежними. Ці симптоми можна подолати задопомогою численних лікарських препаратів, та в кожного з них є побічні ефекти, а більшість викликає звикання і толерантніть організму до активних речовин після тривалого застосування.

Саме тут у нагоді стають психоактивні речовини, накшталт МДМА, псилобіцину та інших. Деякі також продовжують досліджувати впливання невеликих доз ЛСД на людську продуктивність. Психоактивні речовини дозволяють людині звернути увагу на ті частини своєї особистості, які вона зазвичай бажає не помічати, та щось змінити у своїй поведінці або ставленні до життя.

Дослідження у цій галузі здебільшого проводяться членами Багатопрофільною асоціацією психоделічних досліджень (MAPS). Вона була засновала у 1986 році  доктором Ріком Добліном. З того часу лослідники асоціації доклали немало зусиль, аби легітимізувати психоактивні речовини у якості медицини. Тепер вони стверджують, що використання МДМА у терапевтичних цілях буде легалізоване до 2021 року.

Детальніше про те, як та для чого вживають МДМА можна прочитати у нашому матеріалі «Змінені стани: Що вживають замість алкоголю».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій