Читаєте зараз
Меблі від МебельОК – це не тільки про комфорт

Меблі від МебельОК – це не тільки про комфорт

Меблеві модулі у більшості з нас асоціюються з предметами, які призначені чи для сидіння, чи для сну, чи для зберігання різних речей. Але для сучасного споживача це ще й елементи інтер’єру, завдання яких — додавати йому стилістичної довершеності. Так, сучасні власники квартир та офісів обожнюють створювати цільні стилістичні концепції й оточувати себе красивими речами з широкими функціональними можливостями.

Ілюстрації надані МебельОк

Напевно тому, обираючи меблі, сучасні покупці дуже ретельно обирають кожну конструкцію і враховують як її дизайн та конструктив, так і такі параметри, як екологічність матеріалів, що використовуються при виготовленні, та ергономічність. В каталозі інтернет-магазину МебельОк представлені саме такі рішення, які поєднують в собі і стильний вид, і економіку, і відповідність екологічним стандартам. Ну а те, що тут доступні меблі не тільки на всі смаки, але і для всіх приміщень, то взагалі не обговорюється, і ви будете здивовані дізнатися, якими ж різними по всіх абсолютно параметрам можуть бути меблі.

Для вітальні чи спальні, під Лофт чи Класику

Отже, меблі розділяються на види й підвиди залежно від функціонального призначення, матеріалів, що використовуються для їх виготовлення, конструкції тощо. Якщо мова про широку класифікацію, то меблеві фабрики пропонують конструкції корпусні і м’які. Корпусні — це шафи, ліжка, тумби, комоди. М’які — дивани, крісла, софі тощо.

Якщо говорити про функціонал саме в широкому призначенні, то це меблі для:

 • житлових приміщень;
 • офісів;
 • спеціальних закладів (школи, медичні установи);
 • виробничих площ;
 • торговельних закладів.

А вже в кожній групі існують свої варіації на тему меблів з більш чітким розмежуванням залежно від функціонального призначення. Так якщо ви плануєте придбати меблі для житла (квартири чи будинку), треба визначитися: це моделі для:

 1. спальні;
 2. вітальні;
 3. кухні;
 4. дитячої;
 5. передпокою;
 6. ванної кімнати тощо.

Завдання — обрати модулі для офісу — теж треба вирішити, це конструкції для облаштування приймальні, кабінету керівника, конференц-залу чи опен спейс площі з робочими місцями лінійних менеджерів.

Чому це треба враховувати? Бо від функціонального призначення залежить дизайн, форма, розмір, конструкція. Наприклад, стіл — дуже популярний модуль, який навіть в одній невеликій квартирі представлений у різних варіаціях. По-перше, це може бути кухонний стіл, призначений для споживання їжі. По-друге, це може бути невеликий кавовий столик, який доповнює комплект з крісел та дивану. Також стіл зустрічається в дитячій, в спальні (туалетний столик), в кабінеті, і їдальні. Всі вони різні за розмірами, особливостями конструкції і матеріалами, що використовуються. І це не тільки про столи…

Ілюстрації надані МебельОк

Саме тому, обираючи меблі, консультанти MebelOk радять оцінити доступні рішення і завчасно визначитися з тим, куди ці модулі плануються. Це допоможе зробити вдале придбання і не витратити багато часу на їх пошуки. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій