'
Читаєте зараз
Медузи, спекотне літо та нові міста. Як ми знімали другий сезон Підпалюй у Бердянську

Медузи, спекотне літо та нові міста. Як ми знімали другий сезон Підпалюй у Бердянську

Anastasiia Opryshchenko
Заборона в Бердянську. Як ми знімали другий сезон Підпалюй

Заборона продовжує збирати кошти на другий сезон артпроєкту про чейнджмейкерів, активістів та активісток. Підпалюй — це історії про тих, хто сміливо змінює місто, культурний світогляд людей і надихає на інноваційні рішення. З частини зібраних коштів ми вже розпочали зйомки нового сезону влітку. Показуємо, як це було в Бердянську.


Фото: Андрій Бойко / Заборона


Наш перший сезон подивилися майже мільйон людей. Проєкт уже допоміг артистам, спільнотам, які тільки розвиваються, та активістам. Усі серії можна переглянути у плейлісті на нашому YouTube-каналі.

Розповідати про тих, хто змінює світ у великих містах, завжди легко. Однак історії людей з провінційних містечок медіа часто представляють без цікавості до того, що ці люди просувають у суспільство. Ми вважаємо, що вони круті, бо можуть зібрати однодумців і робити важливі речі навіть в таких містах, де немає ні доріг, ні галерей сучасного мистецтва, ні ресурсів для розвитку. Тому ми робимо Підпалюй саме про них.

Ксенія Клейнос, співзасновниця першого антикафе в Бердянську «Час є». Фото: Андрій Бойко / Заборона

У другому сезоні Підпалюй ви самі вирішуєте, де ми зніматимемо нові епізоди. Для цього треба лише взяти участь  у голосуванні у нас на сайті та вибрати один із запропонованих регіонів. Або, якщо ви знаєте крутих людей чи місця, про які ми можемо розповісти, пишіть нам на сайт та у соціальних мережах. Підтримавши проєкт, ви отримаєте 5 артдок-відео для YouTube і IGTV, 10 мультимедійних репортажів та 1 сезон подкасту.

Фото Андрій Бойко / Заборона

Допомогти зі збором коштів чи підтримати Заборону можна та треба за посиланням. Також ви можете розповісти про проєкт друзям, близьким або рекламодавцям — це пришвидшить випуск нового сезону.

Фото Андрій Бойко / Заборона

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій