'
Читаєте зараз
Мережа MAFIA створила гуманітарну ініціативу для героїв та нужденних: долучитися може кожен

Мережа MAFIA створила гуманітарну ініціативу для героїв та нужденних: долучитися може кожен

Yevheniia Kostina
  • Родина рестораторів Тараса та Оксани Середюк об’єднала в один «Гуманітарний ресторан MAFIA» 36 своїх закладів.
  • З початку повномасштабного вторгнення компанія приготувала понад 2 000 000 безплатних обідів.
  • Тепер в меню всіх закладів мережі є бургер Перемоги, а спеціальний фудтрак буде розвозити захисникам їжу, аби вони відчули себе як вдома.

В рамках благодійної ініціативи підтримки «Гуманітарні ресторани MAFIA», що розміщена по всій Україні, лише за перші 100 днів великої війни команда приготувала 1 536 428 комплексних обідів. Їжу доставляли на залізничні вокзали, в лікарні, на деокуповані території.

Заборона розповідає про приклад для наслідування соціально відповідального бізнесу.


Гуманітарні ресторани MAFIA: фільм

Команда гуманітарного ресторану проїхала сотні кілометрів та побачила людей в епіцентрі гуманітарної катастрофи, зруйновані заклади, черги за їжею.

«Найскладнішим було – забезпечити логістику та дати людям команду виходити відкривати ресторани. Був великий супротив, багато хто боявся. Ми вирішили, що в кожному закладі має бути хоча б одна людина з нашої команди, яка б підтримувала там стандарти харчової безпеки та чистоти, слідкувала за порядком. А далі можна набирати місцевих волонтерів, пропонуючи їм приходити і працювати, коли зручно», – розповіла співвласниця ресторану Оксана Середюк.

Команда зафільмувала свою мотивуючу роботу: це історія про єдність, велику любов та яскравий приклад того, як кожен може допомогти тим, що вміє найкраще.

Читати більше новин в Telegram

Переможний бургер та фудтрак для героїв

«Гуманітарний ресторан MAFIA» організував ресторан на колесах. Фудтрак курсуватиме прифронтовими зонами та годуватиме військових смачною їжею. Його символічно прикрасили малюнками дітей із центру підтримки Бахмутян у Києві та Сєвєродонецької загальноосвітньої школи №14 Луганської області.

Один з малюнків-оберегів, розміщений в фудтраку. Фото: Вальдемар Горлушко

«Наша вдячність та гордість до героїв не має меж, бо ми всі – велика родина. Тому ми хочемо, щоб наші захисники відчували себе, хоч на деякий час, але як вдома. І якщо ми можемо віддячити їм, подарувавши це відчуття, будемо щасливі. Це один зі способів, який ми обрали для свого внеску в наближення перемоги», – зазначає Оксана Сердюк.

До речі, долучитися до допомоги може кожен відвідувач мережі ресторанів. В меню всіх закладах з’явився перший переможний бургер: 50% коштів від продажів передається армії.

Переможний бургер в ресторанах мережі MAFIA. Фото: Вальдемар Горлушко

Кожен інгредієнт особливий для серця кожного українця: він символізує окремий регіон України. Так, булка спечена з зерна Миколаївщини, помідор – з Херсона, цибуля – кримська, котлета – з харківської яловичини, бекон – донецький.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій