'
Читаєте зараз
Microsoft запустила PC Game Pass для користувачів з України: ціни

Microsoft запустила PC Game Pass для користувачів з України: ціни

Yevheniia Kostina
  • Розширення з’явилося лише через кілька годин після того, як Microsoft оголосила про нове партнерство в хмарних іграх.
  • Угода з британським мобільним оператором EE передбачає надходження ігор Xbox для ПК клієнтам EE.
  • Це може означати, що Microsoft готується запровадити повноцінні ігри для ПК у свій сервіс Xbox Cloud Gaming.

Техногігант Microsoft розширив свою службу підписки за межі консолі. Тепер, після двомісячного тестування, 86 країн матимуть доступ до Game Pass.

Заборона розповідає про рішення техногіганта відкрити нові ринки.


Game Pass для PC

Microsoft запустив PC Game Pass у 40 нових країнах, включаючи багато європейських ринків. Після попереднього перегляду сервісу в цих країнах протягом останніх двох місяців, PC Game Pass офіційно доступний у країнах Європи, Північної Африки та Близького Сходу, включаючи Хорватію, Ісландію, Лівію, Катар та Україну, пише The Verge.

Гейм Пасс ПК включає доступ до комп’ютерних ігор Microsoft Xbox, сотень комп’ютерних ігор, ігор Bethesda і навіть членство в EA Play, де можна випробувати нові випуски протягом 10 годин.

Усі, хто допоміг Microsoft протестувати сервіс на цих нових ринках, отримають два безкоштовні місяці членства як подяку за участь у програмі попереднього перегляду.

Читати більше новин в Telegram

Корпорація також має спеціальну пропозицію протягом перших трьох місяців PC Game Pass на цих нових ринках, і ціни відрізнятимуться залежно від країни.

Ціна на підписку Гейм Пасс ПК в Україні

Гравці можуть придбати підписку Game Pass прямо у додатку або на офіційному сайті Xbox. Підписка відкриває доступ до бібліотеки із сотень комп’ютерних ігор для Windows, включаючи нові релізи Xbox Game Studios у перший день та популярні ігри Bethesda. Також до неї входить членство EA Play та переваги Riot Games (тільки для учасників).

На честь запуск Microsoft пропонує PC Game Pass за спеціальною промоцінкою — ₴26.99 за перші три місяці. Звичайна вартість переплат для України — ₴190 грн/місяць. Нагадуємо, що після закінчення дії пробної версії передплата відновлюється і з прив’язаної картки автоматично списується повна вартість, якщо вона не скасована. Отже, якщо не плануєте надалі оплачувати PC Game Pass, не забудьте поставити відповідне нагадування, щоб вчасно скасувати передплату.

Раніше Заборона розповідала про новинки в світі комп’ютерних ігор в квітні 2023 року.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій