'
Читаєте зараз
Міністр Омелян заявив про обмеження транспортного сполучення з РФ. Детально

Міністр Омелян заявив про обмеження транспортного сполучення з РФ. Детально

Роман Губа
Автор:

Що сталося?

17 липня міністр інфраструктури України Володимир Омелян на прес-конференції пообіцяв, що найближчим часом буде оголошено про обмеження в транспортному сполученні з РФ. Поки що міністр розповів лише про можливість припинення залізничного транспортного сполучення. Усі інші деталі він обіцяє повідомити, коли рішення буде прийняте на державному рівні. На прес-конференцію Омелян прийшов зі значком із зображенням ведмедя на піджаку. До цього міністр уже висловлювався, що «до Москви ходитимуть лише ведмеді, як в старі добрі часи».

Хто є ініціатором?

За словами міністра, обмеження сполучення є не лише пропозицією міністерства інфранструктури, але й багатьох інших органів центральної виконавчої влади. 

Коли очікувати обмежень? 

«Я не готовий цього коментувати, тому що ми свої пропозиції підготували і направили. Ми будемо всіляко відстоювати позицію, що в Росію їздити нічого», – відповів Омелян на питання журналістів.

Читати більше новин в Telegram

Що робити людям, які працюють у РФ?

«Якщо ви хочете працювати – є достатньо робочих місць в Україні, кожного року створюються тисячі місць. Як в дорожній галузі, так в промисловості, так і в будь-якій іншій області. Якщо ви хочете працювати за кордоном – будь ласка, є країни Європейського Союзу. Ви отримуватимете більші гроші, в комфортних умовах і маючи гарантії захищення своїх прав, – сказав міністр. – Будь-який українець, який перебуває на території РФ під надуманими приводами може бути заарештований, затриманий і вбитий». 

Чи будуть збитки через обмеження?

«Потяги, які зараз їздять у РФ, на нашу думку, можуть бути спокійно застосовані для внутрішнього переїзду українських громадян. Жодних збитків не буде взагалі».

Чи будуть обмежені інші типи сполучення з Росією? 

«Це поки таємниця, – повідомив міністр. – Ви все дізнаєтеся після схвалення відповідного рішення».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій