Читаєте зараз
В Україні зросла кількість мільйонерів

В Україні зросла кількість мільйонерів

Сергій Сурепін

З минулого року в Україні зросла кількість гривневих мільйонерів. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби.

Скільки мільйонерів в Україні

Доходи у понад один мільйон гривень задекларували 1309 громадян. Порівняно із минулим роком, це більше на 43% (або на 393 особи).

Де проживають мільйонери

У ДФС повідомили, що найбільше мільйонерів проживає у Києві – 615 осіб (майже 47% від загальної кількості), у Харківській області – 106 осіб, Дніпропетровській області – 82 особи та Київській області – 69 осіб.

Читати більше новин в Telegram

Найбільшу суму податкових зобов’язань, визначених за даними декларацій самостійно до сплати у сумі, що перевищує 10 мільйонів гривень, задекларував мешканець столиці. Ще 8 мільйонів податкових зобов’язань задекларували два мешканця Харківської області.

«Суму доходів, які отримали громадяни з доходами понад 1 мільйон гривень, задекларовано на рівні 9,3 мільярда гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума задекларованих доходів збільшилась на 3,3 мільярди гривень, або на 55%», – повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України. 

Скільки подано декларацій

Станом на 11 квітня, за підрахунками ДФС, українці подали понад 246 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу – 22,1 мільярди гривень, що знаходиться на рівні аналогічного періоду минулого року. До сплати задекларовано 621,5 мільйона гривень, що на 81 мільйон гривен (або на 15%) більше, ніж у минулому році.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій