Читаєте зараз
Мобілізація та снарядний голод: які виклики стоять перед Сирським на посаді головкома

Мобілізація та снарядний голод: які виклики стоять перед Сирським на посаді головкома

Ilona Kivva
Автор:

Перед новим головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським стоїть задача налагодити ефективну оборону України на фронті в умовах проблем з мобілізацією та нестачі військової допомоги з боку західних партнерів. Якою буде стратегія новопризначеного головкома, в коментарі Забороні розповів військовий оглядач Денис Попович. 

Через труднощі з мобілізацією та допомогою від Заходу, передусім від США, на фронті стикаються з браком людської сили та снарядним голодом, що змушує українські війська стояти в обороні. Та розв’язання цих питань виходить за межі повноважень головкома, і його дії на полі бою будуть зумовлені тим становищем, в якому опинилася Україна.

«Припускаю, що мова може піти про застосування якихось асиметричних методів боротьби, які допоможуть досягати результату. Мова йде про ширше використання дронів як безконтактного засобу ураження, що дозволятиме берегти людей та артилерійські боєприпаси. Те саме, що сталося на морі, коли ми, не маючи кораблів, але маючи дрони, завдали поразки ЧФ РФ», — говорить військовий оглядач.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій