Читаєте зараз
МОН роз’яснило, як проведуть НМТ-2024: зареєструватись можна в два етапи

МОН роз’яснило, як проведуть НМТ-2024: зареєструватись можна в два етапи

Ilona Kivva
Автор:

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення Національного мультипредметного тесту, або НМТ у 2024 році.

НМТ— форма вступного іспиту на бакалаврат, введена у 2022 році через повномасштабне російське вторгнення. Вона тимчасово заміняє традиційні вступні випробування у форматі ЗНО.

У 2024 році мультитест проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.

Цього разу також передбачено два періоди реєстрації для тих, хто бажає взяти участь: основний та додатковий. Основний етап реєстрації для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу внести зміни в персональному кабінеті, наприклад, поміняти предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні або за кордоном, у якому він бажає пройти тестування.

У додатковий період з 10 до 15 травня можуть зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто зареєструвався в основний період реєстрації, але отримав відмову. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту. Учасники додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

«З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ», — зазначають у МОН.

Інформацію про результати основних сесій іспитів за шкалою 100–200 балів розмістять в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій