Читаєте зараз
Москва відмовилася від переговорів про обмін 36 росіян на українських політв’язнів

Москва відмовилася від переговорів про обмін 36 росіян на українських політв’язнів

Сергій Сурепін

Росія не погодилася провести ініційовані Україною переговори в Мінську щодо обміну 36 засуджених громадян РФ на українських політичних в’язнів. Про це повідомила Ірина Геращенко, представниця України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах, віце-спікер Верховної Ради.

«На жаль, російська сторона і омбудсмен РФ Тетяна Москалькова відкинули ініціативу зустрітися в Мінську і обговорити ініціативу України щодо передачі РФ 36 її громадян в обмін на політв‘язнів Кремля. Росії її громадяни просто не потрібні», – заявила Геращенко.

Також стало відомо, що 22 росіянина, засуджених в Україні за підготовки терактів, диверсії, шпигунство, участь у незаконних озброєних формуваннях і військових діях, написали звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням перемістити їх в РФ замість утримуваних у російських в’язницях громадян України. Ці звернення скеровані дипломатичними каналами в МЗС РФ, а також про це проінформовані представники РФ у гуманітарній підгрупі і Тристоронній контактній групі, а також ОБСЄ.

 

Читайте також:

Читати більше новин в Telegram

100 днів голодування: «Сенцов буде жити, якщо прочнеться процес обміну ув’язненими»

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій