'
Читаєте зараз
Можна виграти крутий комікс: оголошено збір на комплекси Мара

Можна виграти крутий комікс: оголошено збір на комплекси Мара

Анастасія Бодюл

Ініціатива Frontline Care оголосила збір коштів на чотири комплекси Мара для підрозділів Збройних сил. Для цього 10 українських митців та мисткинь намалювали «Кошмари» — благодійний комікс, заснований на майже реальних подіях про роботу розвідувального дрона. 

До створення коміксу долучилися відомі ілюстратори — Веня Сон, Ехоматерія, Максим Мошковський, Антон Або, Олесь Дерега, Марія Сипалова, Романа Рубан, Студія Сері/граф, Андрій Єрмоленко та Ольга Гищак. Ціль збору —  5 200 000 гривень.

Виграти примірник коміксу з найкращими історіями про котли можна на платформі або через благодійну банку. Участь у розіграші беруть донати від 300 гривень, а за 10 000 грн можна отримати його гарантовано.

Мара — розвідувальний БпЛА ближнього радіуса дії літакового типу. Призначена для аерофотозйомки, коригування артилерії, розвідки та спостереження в денних умовах. Рекомендована до застосування Міністерством оборони України. 

За підтримки фахівців фонду Frontline.Care підготовано 190 інструкторів навчального центру ЗСУ. Екіпажі отримають комплекси за результатом збору.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій