Читаєте зараз
«М’ясник» Сирський: військовий оглядач звернув увагу на декілька фактів

«М’ясник» Сирський: військовий оглядач звернув увагу на декілька фактів

Ilona Kivva
Автор:

У соцмережах та ЗМІ подекуди характеризували Олександра Сирського командиром радянського зразка та «м’ясником», який не надто цінує життя військових. Зокрема, йому згадують оборону Бахмуту — пекельну боротьбу за місто, яке зрештою довелося покинути, поклавши чимало життів українських солдатів. В коментарі Забороні військовий оглядач Денис Попович пропонує враховувати іноді непрогнозований характер війни.

«Щодо Бахмуту у мене немає єдиної думки. Замисел був зрозумілим — виснажити ворога та завдати контрудар. Загалом це не вдалося. Тепер ми підраховуємо втрати й ставимо питання: а чи варто було це робити? Але такі питання завжди виникатимуть після будь-якої невдачі, які теж є частиною ведення війни», — каже експерт.

Водночас Попович радить дивитися на те, чого досяг Сирський на посаді командувача Сухопутних військ ЗСУ, а саме, переможної битви за Київ та вдалі контрнаступальні операції на Харківщині. І дивитися на те, чого він досягне надалі: «У Сирського є велика мотивація — виправдати довіру й досягати результатів в умовах, коли людей не вистачає. А це не корелюється з радянськими методами ведення війни».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій